KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10134090
nr 1013 4090
Etsning
signerad, Katarinahissen, motivet: 22x30
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:16:00
17/1 19:25:21
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm